27.5.2009 Головна Влада і громадянин Форум Оголошення на форумі Фото галерея Арт галерея Сайт TOP TV програма Розклад Карта мiста профспiлка комп`ютерних фанiв Гостьова книга Про NewVol проект :: About NewVol project Наші координати


Сайти жителiв Нововолинська
Рубрика фiльтрується: шановні гості і наші постійні відвідувачі, посилання на мережеві ресурси, які не мають відношення до нашого міста, видаляються без детального і прискіплвого вивчення.
Будь-ласка не витрачайте Ваш час і трафік надаремно.
Перед публікацією на сервері Вашу заявку розглядає адмінітратор, а пізніше вже робиться рішення про це. Ви зможете побачити успішний запит через відображення Вашої заявки в даному розділі.
30.01.2006


Newvol, Inc

Newvol

Сайт м.Нововолинська. Зроблений для жителів і про жителів міста. В основу закладено ідею "МАС МЕДІА" для розміщення матеріалів, які неоприлюднюються і можливість вільно висловитись жителям міста на будь-яку тему.

http://www.newvol.com.ua

Бабійук Борис Федорович

Домашня сторінка

Домашня сторінка. Частина задуманого. І це так просто частина невідомо чого.

http://www.borisbf.chat.ru/

M@cro$

M@cro$ Online

То є моя домашня сторінка. Звичайний такий собі сайт. Є невеличка колекція літератури... тексти пісень Загалом - заходьте.

http://www.macros.org.ua

Alesandro

Alesandro Online

Привіт мене звати Олександр. Я хочу представити вам мою домашню сторінку. Там є все те що мені подобається, анекдоти, вірші, цікава інформація і не тільки про комп'ютери. Завітайте і ви дізнаєтеся те чим я захоплююся :) Завітавши не забудьте заглянути в розділ "Гостьова книга". Приємного

http://alesandro.org.ua

Олександр

Комп`ютери для всіх

займаюсь вживаною технікою вже кілька років , за цей час набрався трохи досвіду .Готовий співпрацювати з новими людьми . Надіюсь , що ця сторінка допоможе мені в цьому , та допоможе тим , хто має справу з "білою" технікою , вона має певні особливості .

http://secondhandpc.narod.ru/

Підприємство "Чіп"

Підприємство "Чіп"

Предприятие "ЧИП" создано в 1998 году на производственных мощностях завода-гиганта "Оснастка", в г.Нововолынске Волынской области в 12 км. от границы Украины с Польшей на перекрестии магистралей на Белоруссию, Польшу и Словакию. В те тяжелые времена когда тысячи работников отправились искать лучшую долю за рубежём, группа талантливых специалистов решила пробиться на рынок с собственной продукцией. Появилась первая "ласточка" пила ленточно-отрезная "Мить-1". Предприятие, накопив опыт, начало разрабатывать новые станки, усовершенствовать готовые изделия. Так появились Мить1-01, 1-02, 1-03. В разработке станки новых поколений типа Мить-2. Сейчас предприятие ЧИП - это коллектив из более 70 человек - рабочих станочников, технологов, конструкторов, менеджеров, готовых отдать свой труд и способности, для того, чтобы продукция отечественного производителя была на уровне мировых стандартов

http://chip.lutsk.ua/cont.html

Борис Бусловський

US1PM

Сайт короткохвильовика радіолюбителя Бориса Бусловського. Кому не байдужі хвилі прозорого ефіру - сапрошую на мій сайт.

http://www.qsl.net/us1pm/

NELC

NELC // PHP

Домашня сторінка NELC's

http://www.nelc.us

Wave

Домашняя страница

Домашняя страница Дацюк Лилии Правда некоторые странички в стадии разработки. Дизайнер - Miracle

http://lilya-de.chat.ru/

_Small

schyura

Цікаво

http://schyura.narod.ru

Lopatyuk Andrew

-=L.@.$.=- [portal]

Welcome to my home page!!!

http://www.las.org.ua

Nemo

Домашняя страничка Ёлки

Звичайна домашня сторінка моеї сестрички. Ласкаво прошу подивитись а також оцінити воконану мною роботу. NEMO

http://elkahp.narod.ru

Свято - Успенський Низкиницький монастир

Свято - Успенський Низкиницький монастир

Свято - Успенський Низкиницький монастир

http://www.monastyr.com.ua

Олександр Бабій

Компанія АЛЮКС

Сайт компанії АЛЮКС, яка з початку 2003 року пропонує високоякісні металопластикові вікна та двері, склопакети, ролети протизламні, жалюзі. Планується надання проектно-дизайнерських послуг. Завітайте на наш сайт, де можна ознайомитись з нашим асортиментом та цінами, зробити замовлення та залишитит побажання. До зустрічей!

http://www.alux.com.ua

ЕЛТЕХ

Акціонерне товариство "ЕЛТЕХ"

Підприємство засновано групою молодих інженерів 2 червня 1989 року.Підприємство з моменту заснування займається проектуванням та випуском :намотувального обладнання, малогабаритних пресів та штампів, роздрібна торгівля та сервісне обслуговування комп'ютерної і оргтехніки, інтернет-послуги , включаючи провайдерські, ремонт легкових автомобілів.

http://www.eltech.com.ua

Sanyo

З. Буг

Fishing in Volyn, Ukraine.

http://web.syr.edu/~aorisyuk

badie

badie personal web page

Невеличкий сайт badie. Тут можна найти каталог програм, on-line ігри, цікаві статті. Є також форум, чат і гостьова книга.

http://www.badie.mprostir.net

Dendy

System Damage (оновлена)

Про гурт System Damage, Багато приколів. (без порнухи та нецензурних слів) Та наш щоденник!!!

http://www.sysdam.iatp.org.ua/

Корнилевич Володимир Петрович

Чисто відпочинь !!!

Сайт о.Світязь, а також інших озер Волині.

http://www.svitiaz.com.ua

Віталій Дєменков

CTД - Студія трафаретного друку

СТД - студія трафаретного друку і різносторонніх поліграфічних послуг. Запрошуємо відвідати наш сайт і скористатися нашими послугами.

http://www.std.mprostir.net

_Small

http://small.iatp.org.ua

....супер-пупер мега сайт про вищу стадію єволюції - про мене.... зацініть дизайн...

http://small.iatp.org.ua

Творческая группа OdN

Визитная карточка нововолынского создателя электронной экспериментальной музыки

Мое место в сети. Маленькое такое. Но оно выростет. Дайте время. А пока...

http://www.odn-music.chat.ru

Sl@yeR

Sl@yeR Home Page

Домашня сторінка Судуса Миколи з власними графічними роботами.

http://www.slayerbon.narod.ru

Бізнес Інтернет Центр

Бізнес Інтернет Центр

Бізнес Інтернет Центр - перший центр підтримки малого та середнього бізнесу у місті Нововолинську. Головне завдання БІЦ – бути осередком ділового життя наших клієнтів та допомагати у розв’язанні питань та проблем, що виникають в їх бізнес-діяльності. Спектр наших клієнтів: від ініціативних підприємців-початківців, яким ми допомагаємо вибрати бізнес-ідею, навчитись основам організації бізнесу та навичкам бізнес-планування, розібратись з юридичними та бухгалтерськими аспектами і т.і. до великих підприємств, які звертаються до нас за пошуком ділових партнерів, допомогою у підборі персоналу, розробці та втіленні маркетингових стратегій, розробками та проведеннями презентацій та багато іншого. Вперше в Нововолинську нами розроблена та надається нова інформаційно-консультаційна послуга „Клуб бухгалтерів”; вперше в Нововолинську ми надаємо рекрутингові послуги по підбору професійних кадрів. В нашому Кадровому агенстві постійно оновлюється база даних кваліфікованих спеціалістів регіону; вперше в Нововолинську наші клієнти мають змогу в комфортабельно облаштованому інтернет-залі скористуватись якісною та сучасною комп’ютерною та офісною технікою, швидким інтернетом

http://www.bic.net.ua

ISP "Media Prostir"

ISP "Media Prostir"

Інтернет сервіс провайдер міського маштабу. Серед надаваних послуг: Dial-up, LAN(100Mb Fast Ethernet по місту), Radio Ethernet. Запрошуємо стати нашим клієнтом

http://www.mporstir.net

Церква "КОВЧЕГ"

Сайт євангельської церкви "КОВЧЕГ"

Web проект однієї із євангельських церков нашого міста. Ви зможете знайти на його сторінках новини і події духовного життя міста, та окремо взятої одноіменної церкви.

http://www.kovcheg-ua.org

Нововолинська міська рада

Офіційний сайт Нововолинської міської ради

Офіційний сайт Нововолинської міської ради

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua/index.htm

Аркус-Ромет (Україна)

Аркус-Ромет (Україна)

Фирма „Аркус - Ромет ( Украина)” принадлежит к группе капитала „ARKUS-ROMET& GROUP” в состав которой входят три фабрики велосипедов. На данный момент фирма производит 28 моделей велосипедов, среди которых • велосипеды для детей; • велосипеды дорожные; • велосипеды горные (версии СТВ, МТВ, АМТ). Вся продукция фирмы сертифицирована на соответствие требованиям Системы УкрСЕПРО и выпускается согласно утвержденным ТУ. „АРКУС - РОМЕТ (Украина)” ул. Луцкая 25, г.Нововолынск, Волынская обл. Украина, 45400 тел. +38 03344/ 3 10 13 факс. +38 03344/ 3 10 13 e-mail: arkus@eltech.com.ua www. arkus-romet.com.ua

http://www.arkus-romet.com.ua/

Олексій Ткачук

Оркестр Янки Козир

Ласкаво просимо! Вас вітає український музичний гурт Орkеstp Янkи Козир. Ми працюємо на українській сцені над новим якісним та сучасним шоу продуктом. ОЯК - це оригінальні сценічні костюми, унікальні маски, жорсткі вимоги до підбору і роботи світла та піротехніки. Це ефектне театралізоване містично-загадково-фолькове дійство, якісна музика, яскраве трактування вокалу, сучасна манера виконання фольклору. Познайомтеся з ОЯК ближче!

http://oyak.domivka.net

Я

My name is Sergiy

Мій персональний сайт: автобіографія, фотографії, фотороботи, малюнки, поезія, різна цікава інформація про мене і не тільки. Заходьте всі, кому просто хочеться оцінити чиюсь працю: дизайн, оформлення і мою творчість. От - кАрочЬе залазЬте....

http://www.my-name-is.ho.com.ua

Приступа Андрій

Фабрика склопакетів Алюглас

Алюглас" почало виробництво продукції в травні 2005 року у місті Нововолинську Волинської області. В дію введено сучасну фабрику склопакетів. На фабриці залучене у виробництво сучасне обладнання провідних фірм світу в галузі виготовлення склопакетів - це Швейцарська лінія порізки скла "BYSTRONIC", що дозволяє різати скло розміром 6000*3210, лінія формування склопакетів Австрійської фірми PETER LISEC, що дозволяє виробляти скло пакети різних розмірів та конфігурацій. У нашому виробництві використовується скло провідних фірм в галузі склоіндустрії - це Pilkington та Saint Gobain. На даний момент фірма спеціалізується у виробництві енергозберігаючих склопакетів (Е-скло та К-скло 1,1; 1,3 W/m2K).

http://aluglas.ho.com.ua/

Пейнтбольний клуб "Сафарі"

Пейнтбольний клуб "Сафарі"

Пейнтбольний кулб "Сафарі" Організація ігор в пейнтбол

http://paintball.pp.net.ua/

ПП Желінський М.І.

Фірма "Євровікна-двері"

Фірма "Євровікна-двері" виготовляє сертифіковані дерев'яні євровікна та двері, балконні блоки, сходи, як стандартні, так і за розмірами замовника. Гнучка система знижок

http://www.ewd2007.narod.ru

Володя

ПIР@Т

Супер сайт! Завантаження, сервiси, розваги, форум, чат та ще багато цiкавого!

http://www.pirat.wml.su

ЗАТ "Оснастка-Маркет"

ЗАТ "Оснастка-Маркет"

ЗАО “Оснастка-Маркет” машиностроительное предприятие, создано в 1998 году в результате реструктуризации ОАО "Оснастка", работает на рынке специального технологического оборудования. Основная продукция предназначена для механизации и автоматизации технологических процессов серийного, массового изготовления и ремонта электрических машин и аппаратов.

http://markos.ukrbiz.net

Oleg

Olegmirnet

Є можливість скачати малюнки, музику, ігри, реферати безкоштовно. Є чат, форум, багато інформації про комп'ютерні технології. Сайт завжди вдосконалюється за побажанням користувачів.

http://olegmirnet.hoter.ru

1

1

1

http://

1

1

1

http://

       Добавте Ваш сайт
   Назва сайту
   
   Власник/Творець сайту
   
   URL
   
   Малюнок сайту     100x100
   
   Опис
   
   
*всi поля обов'язковi до заповнення

РЕКЛАМА
Подчеркиваю, чертовски приятно наслаждаться отдыхом на дачном участке прикупив новенький газовый барбекю http://bestweekend.com.ua/store/gas/. Порадуйте себя и своих близких посредством неповторимого гриля от канадского производителя.
Підписатися до NewVol
Email:
Переглянути архіви в groups-beta.google.comCopyright © 2001-2005 NewVol, Inc.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за
зміст надісланих листів і текстів читачів.

Design & programming Interrupt & NELC